Parametry podnikatelského úvěru

   Parametry podnikatelského úvěru


    There is no English content available for this article, You are viewing the fallback version (Czech).
    Article Summary

    Podnikatelský úvěr je určený pro klienty Comgate, kteří využívají platební bránu alespoň tři měsíce. Je možné čerpat jej ve výši mezi 30 000 a 1 500 000 Kč, konkrétní maximální částka se odvíjí od objemu plateb na platební bráně. Celkový poplatek za úvěr je 11,88 %, splácení probíhá automaticky srážkami z transakcí.

    Kdo může úvěr čerpat?

    Úvěr je určen pro klienty Comgate, kteří využívají platební bránu a v posledních třech měsících jejich objem plateb neklesl pod 20 tisíc Kč  / měsíc. Úvěr je možné použít na cokoli, co souvisí s podnikáním – například rozšíření skladových prostor, nákup zboží, marketingovou kampaň a pod.

    Jak probíhá žádost a schválení?

    O úvěr můžete požádat v Klientském portálu. Žádost, schválení i podpis smlouvy probíhá online, proces schválení trvá přibližně 10 minut. Finanční prostředky obdržíte do tří pracovních dnů.

    Jaké doklady jsou potřeba?

    Během žádosti o úvěr je potřeba doložit oboustranný sken občanského průkazu a selfie fotografie s občanským průkazem, na kterém je vidět fotografie žadatele. Dále je třeba doložit kopii výpisu z bankovního účtu za poslední tři měsíce. Dokumenty je možné nahrát ve formátu PDF nebo jako obrázek (JPG, PNG, IMG).

    Jaké jsou požadavky na ručení?

    V případech, kdy výsledkem posouzení je nutnost ručení, požadujeme pouze osobní ručení jednoduchým prohlášením. Není třeba zástava nemovitosti, další ručitele, notářské zápisy a pod.

    Kdo je poskytovatelem úvěru?

    Poskytovatelem úvěru je společnost Lemonero, s.r.o., která je spoluvlastněna Komerční bankou, a.s. Tento úvěrový produkt byl vytvořen na míru pro klienty Comgate a je poskytován výhradně ve spolupráci s Comgate.  

    Jak probíhá splácení úvěru?

    Splácení probíhá automaticky odečtem z každé transakce e-shopu přes platební bránu Comgate. V případě propadů nebo pozastavení transakcí přes platební bránu Comgate je nutné dodržet splátkový kalendář určený smlouvou a platby uhradit ručně nebo odeslat rozdíl převodem na uvedený účet.

    Vzorová smlouva ke stažení

    Ukázka vyúčtování:
    Was this article helpful?