Stravenky Edenred

   Stravenky Edenred


    Article Summary

    Chcete-li na terminálu aktivovat akceptaci stravenkových karet, obraťte se nejprve na daného poskytovatele. S ním dojednáte podmínky a podepíšete smlouvu. Postup najdete níže.

    Prvním krokem je registrace partnera na stránkách edenred.cz.    Na stránkách edenred.cz poté vejděte do svého účtu, klikněte na „Nová smlouva“ a postupujte podle instrukcí. Vyplňte kontaktní údaje, vyberte typy karet Edenred, které chcete akceptovat, a odsouhlaste podmínky. Partnerské oddělení Edenred smlouvu odsouhlasí, pokud je v pořádku, čímž je smluvní vztah uzavřený. Pokud je ve smlouvě potřeba něco doplnit nebo opravit, ozve se vám zákaznické oddělení a vše vyřeší.

    Postup pro akceptaci

    Poukázky i karty Edenred můžete začít přijímat ihned po podpisu smlouvy. Pokud přijímáte platby kartami Ticket Restaurant Card a Edenred Benefits Card, zákaznickému oddělení Edenred změňte každou změnu terminálu nebo pořízení nového. Zároveň s těmito změnami hlásíte i MID kód každého nového nebo vyměněného terminálu.. MID (merchant ID) kód dostáváte při aktivaci terminálu od zákaznické podpory Comgate.

    Aktivace nového MIDu

    Aktivace MIDu lze provést i po telefonu. Stačí, když zavoláte na číslo +420 234 662 340. V IVR volbě zvolíte nejprve 3 (existující partner) a následně 7 (ostatní dotazy). Operátorovi sdělíte, že potřebujete aktivovat nový MID. Stačí nahlásit IČ a jméno společnosti. Následně operátor ověří, jaké MIDy máte již zadané, a vy mu nahlásíte MID nového terminálu. Jeho aktivace proběhne následující pracovní den.

    V případě nefungující akceptace stravenkových karet zavolejte na infolinku Edenred: +420 234 662 340. Další kontakty naleznete na stránkách Edenred.


    Byl tento článek užitečný?