Stravenky Edenred

   Stravenky Edenred


    Shrnutí článku

    Chcete-li na terminálu aktivovat akceptaci stravenkových karet, obraťte se nejprve na daného poskytovatele. S ním dojednáte podmínky a podepíšete smlouvu. Postup najdete níže.

    Prvním krokem je registrace partnera na stránkách edenred.cz.    Na stránkách edenred.cz poté vejděte do svého účtu, klikněte na „Nová smlouva“ a postupujte podle instrukcí. Vyplňte kontaktní údaje, vyberte typy karet Edenred, které chcete akceptovat, a odsouhlaste podmínky. Partnerské oddělení Edenred smlouvu odsouhlasí, pokud je v pořádku, čímž je smluvní vztah uzavřený. Pokud je ve smlouvě potřeba něco doplnit nebo opravit, ozve se vám zákaznické oddělení a vše vyřeší.

    Postup pro akceptaci

    Poukázky i karty Edenred můžete začít přijímat ihned po podpisu smlouvy. Pokud přijímáte platby kartami Ticket Restaurant Card a Edenred Benefits Card, zákaznickému oddělení Edenred změňte každou změnu terminálu nebo pořízení nového. Zároveň s těmito změnami hlásíte i MID kód každého nového nebo vyměněného terminálu.. MID (merchant ID) kód dostáváte při aktivaci terminálu od zákaznické podpory Comgate.

    Aktivace nového MIDu

    Aktivace MIDu lze provést i po telefonu. Stačí, když zavoláte na číslo +420 234 662 340. V IVR volbě zvolíte nejprve 3 (existující partner) a následně 7 (ostatní dotazy). Operátorovi sdělíte, že potřebujete aktivovat nový MID. Stačí nahlásit IČ a jméno společnosti. Následně operátor ověří, jaké MIDy máte již zadané, a vy mu nahlásíte MID nového terminálu. Jeho aktivace proběhne následující pracovní den.

    V případě nefungující akceptace stravenkových karet zavolejte na infolinku Edenred: +420 234 662 340. Další kontakty naleznete na stránkách Edenred.


    Byl tento článek užitečný?

    Changing your password will log you out immediately. Use the new password to log back in.
    First name must have atleast 2 characters. Numbers and special characters are not allowed.
    Last name must have atleast 1 characters. Numbers and special characters are not allowed.
    Enter a valid email
    Enter a valid password
    Your profile has been successfully updated.