Stravenky Edenred

Stravenky Edenred


Prvním krokem je registrace na stránkách edenred.cz jako partner a po přihlášení kliknout na "Nová smlouva".

Edenred účet

Edenred registrace

Smlouvu lze vyplnit elektronicky a odeslat na obchodní oddělení. Žádost o uzavření smlouvy lze řešit i e-mailem na adrese partnerske-cz@edenred.com. Do e-mailu je třeba uvést jméno, příjmení, IČ a telefonní kontakt na vás.

Postup pro akceptaci

Poukázky i karty Edenred můžete začít přijímat ihned po podpisu smlouvy. Pokud přijímáte platby kartami Ticket Restaurant Card a Edenred Benefits Card na platebním terminálu, vždy prosím sdělte zákaznickému oddělení změnu terminálu nebo dokoupení nového terminálu a jeho MID kód. MID kód (merchant ID) vám sdělíme při aktivaci platebního terminálu Comgate. Pro každý terminál je nutná aktivace. Aktivace probíhá na dálku, bez ní však není možné kartami na terminálu platit.

Aktivace nového MIDu

Aktivace MIDu lze provést i po telefonu. Stačí, když zavoláte na číslo +420 234 662 340. V IVR volbě zvolíte nejprve 3 (existující partner) a následně 7 (ostatní dotazy). Operátorovi sdělíte, že potřebujete aktivovat nový MID. Stačí říct IČ a jméno společnosti. Následně operátor ověří, jaké MIDy máte již zadané. V případě, že nový MID v seznamu operátor nenalezne, pak mu MID postačí nahlásit. Aktivace proběhne následující pracovní den.

V případě nefungující akceptace stravenkových karet zavolejte na infolinku Edenred: +420 234 662 340. Další kontakty naleznete na stránkách Edenred.


Byl tento článek užitečný?