Stravenky Gusto Karta

Stravenky Gusto Karta


Nejlepším postupem pro akceptaci e-stravenky Gusto Karta je provedení registrace. Prvním krokem registrace je zadání svého IČ do pole pro ověření: 

Zadání IČO pro ověření

Systém z rejstříků získá dostupné informace a zobrazí vám je ke kontrole: 

Údaje ke kontrole

Ve střední části obrazovky zvolte osobu (buď označte jméno ze seznamu, nebo přidejte novou osobu) a vpravo doplňte kontaktní údaje. 

Vpravo dole zvolte, zda podnikáte v oblasti stravování, zdraví a relaxace, sportu apod.  

V případě, že jste plátci DPH, systém z rejstříku zjistí číslo vašeho bankovního účtu. Zkontrolujte, zda je toto číslo správné. 

V dalších částech formuláře jej budete mít možnost změnit. Klikněte na tlačítko "Zadat provozovny" pro pokračování.

V této části se zobrazí detaily o vaší provozovně. Vyplňte skutečnou adresu, název a typ provozovny, doplňte kontaktní údaje. Ty se mohou lišit od údajů z předchozí stránky.

Detaily o vaší provozovně

Klikněte na tlačítko "Nastavit vyplácení" pro další krok.

Nastavení vyplácení gusto karta

Vyberte požadovanou frekvenci proplácení, zkontrolujte bankovní účet pro zasílání peněz a případně zadejte jiný. Vyplňte také e-mailovou adresu, kam vám budou zaslány daňové doklady. Klikněte na tlačítko "Shrnutí".

Na listu "Shrnutí" je rekapitulace všech informací. Před odesláním je prosím zkontrolujte a následně zaklikněte "Souhlas s obchodními podmínkami". V rámci formuláře se lze bez obav vracet na předchozí stránky. Údaje zůstanou zachovány, pokud nevypnete prohlížeč.

Pokud jsou všechny údaje v pořádku, klikněte na tlačítko "REGISTROVAT".


Byl tento článek užitečný?