Stravenky Sodexo

   Stravenky Sodexo


    Article Summary

    Chcete-li na terminálu aktivovat akceptaci stravenkových karet, obraťte se nejprve na daného poskytovatele. S ním dojednáte podmínky a podepíšete smlouvu. Postup najdete níže.


    Přijímání elektronické stravenky Gastro Pass CARD od společnosti Sodexo aktivujete pomocí následujícího návodu. Pokud dosud nemáte smlouvu se Sodexo, nejlepším postupem je provést registraci na stránkách jako partner. Po přihlášení klikněte na odkaz „Chci přijímat Gastro Pass CARD nebo Flexi Pass CARD“.


    Na stránce s výběrem produktu se zobrazí podmínky, které se následně promítnou do smlouvy. Následně postupujte dle pokynů a vyplňte všechny potřebné informace. Důležitým formulářem je v dalších krocích „Přidání platebního zařízení“. Formulář vypadá takto:

    Sodexo přidání platebního zařízení

    Zvolte řádek s ČSOB. Jako Identifikace zařízení slouží TID terminálu (číslo terminálu). TID vám sdělíme při aktivaci platebního terminálu. 

    Tyto kroky stačí pro identifikaci a následnou aktivaci. Veškerou dokumentaci následně najdete online ve svém profilu na stránkách Sodexo (v sekci Smlouva).

    Pokud se chystáte terminál vyměnit nebo jste ho již vyměnili, zašlete jeho TID, číslo smlouvy a adresu provozovny (v případě, že máte více provozoven) na e-mail info.partner@sodexo.com. Nový terminál můžete nastavit tak= v partnerském portálu Sodexo 


    Byl tento článek užitečný?

    Changing your password will log you out immediately. Use the new password to log back in.
    First name must have atleast 2 characters. Numbers and special characters are not allowed.
    Last name must have atleast 1 characters. Numbers and special characters are not allowed.
    Enter a valid email
    Enter a valid password
    Your profile has been successfully updated.