Zapamatování karty

   Zapamatování karty


    Shrnutí článku

    Tato funkce se týká výhradně metody platby kartou. Při jejím využití zákazník u dalších nákupů ve stejném e-shopu nemusí opisovat karetní data do platební brány. Zapamatování karetních údajů je vhodné nabídnout v případě, kdy v e-shopu zákazníci nakupují pravidelně.  Čas a výše nákupu jsou variabilní.

    Platba z pohledu plátce

    Zákazník před úhradou v e-shopu odsouhlasí, že si můžete zapamatovat (uložit) jeho kartu. Následně provede první platbu obvyklým způsobem, vyplní veškerá data o platební kartě do platební brány. S každým dalším nákupem již má na e-shopu karetní údaje uložené a pouze klikne na tlačítko Zaplatit. K přesměrování na platební bránu již nedochází.

    Aktivace funkce

    V prvním kroku provedete evidenci zákazníka pomocí registrace. Zákazník se v prostředí e-shopu přihlašuje pomocí jména a hesla. Uložení karetních dat podléhá podmínkám karetních asociací VISA a Mastercard, je tak třeba před první platbou získat zákazníkův souhlas . Pro tento účel doporučujeme vytvořit checkbox. Pro umožnění funkce zapamatování karty je potřeba ze strany e-shopu provést drobné úpravy v integraci. Bližší informace najdete v naší API dokumentaci.

    Tato funkcionalita je dostupná na vyžádání. V případě zájmu, kontaktujte naši zákaznickou podporu.    Byl tento článek užitečný?

    Changing your password will log you out immediately. Use the new password to log back in.
    First name must have atleast 2 characters. Numbers and special characters are not allowed.
    Last name must have atleast 1 characters. Numbers and special characters are not allowed.
    Enter a valid email
    Enter a valid password
    Your profile has been successfully updated.