Parametry podnikatelského úvěru

   Parametry podnikatelského úvěru


    Shrnutí článku

    Podnikatelský úvěr je určený pro klienty Comgate, kteří využívají platební bránu nebo platební terminál alespoň šest měsíců. Je možné čerpat jej ve výši mezi 50 000 Kč a 2 000 000 Kč, konkrétní maximální částka se odvíjí od objemu plateb na platební bráně nebo terminálu. Celkový poplatek za úvěr se odvíjí od zvolené délky splatnosti a rizikového profilu. U splatnosti na 3 měsíce je 2,4 % až 3,9 %, na 6 měsíců je 4,8 % až 7,8 % a u splatnosti na 12 měsíců je 9,6 % až 15,6 %. Splácení probíhá automaticky srážkami z transakcí.

    Kdo může úvěr čerpat?

    Úvěr je určen pro klienty Comgate, kteří využívají platební bránu nebo platební terminál a v posledních šesti měsících jejich objem plateb neklesl pod 20 tisíc Kč  / měsíc. Úvěr je možné použít na cokoli, co souvisí s podnikáním – například rozšíření skladových prostor, nákup zboží, marketingovou kampaň a pod.

    Jak probíhá žádost a schválení?

    O úvěr můžete požádat v Klientském portálu. Žádost, schválení i podpis smlouvy probíhá online, proces schválení trvá přibližně 10 minut. Finanční prostředky obdržíte do tří pracovních dnů.

    Jaké doklady jsou potřeba?

    Během žádosti o úvěr je potřeba doložit oboustranný sken občanského průkazu a selfie fotografie s občanským průkazem, na kterém je vidět fotografie žadatele. Dále druhý doklad pro ověření totožnosti (řidičský průkaz, cestovní pas nebo průkaz zdravotní pojišťovny) a kopie výpisu z bankovního účtu za poslední tři měsíce. Dokumenty je možné nahrát ve formátu PDF nebo jako obrázek (JPG, PNG, IMG).

    Jaké jsou požadavky na ručení?

    V případech, kdy výsledkem posouzení je nutnost ručení, požadujeme pouze osobní ručení jednoduchým prohlášením. Není třeba zástava nemovitosti, další ručitele, notářské zápisy a pod.

    Kdo je poskytovatelem úvěru?

    Poskytovatelem úvěru je společnost Lemonero, s.r.o., která je spoluvlastněna Komerční bankou, a.s. Tento úvěrový produkt byl vytvořen na míru pro klienty Comgate a je poskytován výhradně ve spolupráci s Comgate.  

    Jak probíhá splácení úvěru?

    Splácení probíhá automaticky odečtem z každé transakce obchodu přes platební bránu nebo platební terminál Comgate. V případě propadů nebo pozastavení transakcí přes platební bránu nebo terminál Comgate je nutné dodržet splátkový kalendář určený smlouvou a platby uhradit ručně nebo odeslat rozdíl převodem na uvedený účet.

    Vzorová smlouva ke stažení

    Ukázka vyúčtování:


    Byl tento článek užitečný?

    Changing your password will log you out immediately. Use the new password to log back in.
    First name must have atleast 2 characters. Numbers and special characters are not allowed.
    Last name must have atleast 1 characters. Numbers and special characters are not allowed.
    Enter a valid email
    Enter a valid password
    Your profile has been successfully updated.