Co je platební brána
 • Tmavý režim
  Světlý režim
 • Pdf

Co je platební brána

 • Tmavý režim
  Světlý režim
 • Pdf

Platební brána je řešení, které umožňuje obchodníkům akceptovat online platby v e-shopu, konkrétně platby kartou, bankovním převodem, odloženou platbou nebo nákup na splátky.

Výhody platební brány

 • desítky platebních metod v jednom řešení
 • vyšší počet dokončených a uhrazených objednávek na e-shopu
 • větší komfort placení pro kupující

Platební metody

Platby kartou - přijímáme platební karty VISA, VISA Electron, MasterCard, Maestro, Diners Club, Apple Pay.

Bankovní převody - na platební bráně poskytujeme tlačítka všech významných bank v Česku, na Slovensku a v Polsku, celkem kolem 50 bankovních domů.

Odložená platba - zákazník e-shopu má možnost nakoupit ihned, zaplatit později. Odložení platby až o 30 dnů je bezúročné. E-shop získá prostředky ihned po nákupu.

Apple Pay - na platební bráně je možné zaplatit pomocí Apple Pay. Služba se zobrazuje uživatelům Apple zařízení s prohlížečem Safari.

Funkce platební brány

Platební link - lze využít v situaci, kdy zákazník provede objednávku přes e-mail, telefon, chat nebo jiným způsobem mimo váš e-shop a také v případě úpravy již proběhlé objednávky.

Opakované platby - využijete, pokud poskytujete předplatné či potřebujete strhávat poplatky za služby pravidelně z karty zákazníků.

Předautorizace - se vám bude hodit, pokud potřebujete zákazníkům „rezervovat“ částku před prodejem zboží či služeb.

Refundace - pokud vaši zákazníci vrací či reklamují zboží v zákonné lhůtě, díky funkci refundace jednoduše vrátíte částku v plné nebo částečné výši.

Restart platby - využijte funkce restartu platby ke snížení počtu nedokončených objednávek. Při nedokončení platby má zákazník možnost dalšího pokusu platby nebo výběru jiné platební metody.

Urgence platby - nedokončenou platbu můžete zaurgovat e-mailem nebo v SMS, do kterých vložíte odkaz na dosud nezaplacenou platbu.

Storno platby - duplicitní platbu můžete stornovat.

Expirace plateb - nastavte si dobu expirace platby tak, aby zákazník mohl dokončit platbu a zároveň nedošlo k blokaci zboží na skladě.

Inline platební brána - zobrazte si platební bránu v košíku či pomocí vyskakovacího okna nad e-shopem.

Vlastní vzhled brány - vzhled platební brány může zapadat do vašeho brandu. Zdarma vám nastavíme logo či pozadí platební brány dle požadavků.

Propojení na účetní systémy - spolupracujeme s účetními systémy. Usnadňujeme vám tím exporty dat o platbách do účetních systémů.

Zapamatování karty - Když u vás alespoň jednou zákazník zaplatí svou kartou, napříště už nemusí všechny údaje vyplňovat znovu.


Byl tento článek užitečný?