Loga a údaje na webu

   Loga a údaje na webu


    Article Summary

    Na stránce, na níž e-shop uvádí informace o dopravě a platbě, případně na stránku s obchodními podmínkami, doporučujeme uvést údaje o poskytovateli platební brány

    Doporučený text v obchodních podmínkách

    Online platby pro nás zajišťuje platební brána Comgate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a. s., je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány. Další informace a kontakty na www.comgate.cz.

    Loga v patičce webu

    V souladu s obchodními podmínkami má obchodník, který používá platební bránu Comgate, povinnost umístit do patičky webu e-shopu loga karetních asociací Visa a Mastercard. Doporučujeme zobrazit také logo Comgate s odkazem na www.comgate.cz, případně i loga platebních metod jako Apple Pay nebo Google Pay.

    Příklad užití

    Ke stažení

    Zde si můžete stáhnout připravené lišty s logy pro světlá a tmavá pozadí podle designu svého webu – klikněte pravým tlačítkem myši na požadovanou lištu a zvolte možnost Uložit obrázek jako...

    pro světlé pozadí
    pro tmavé pozadí
    Jednotlivá loga Comgate, karetních asociací, bank a dalších poskytovatelů platebních metod najdete na stránce Ke stažení.
    Byl tento článek užitečný?